Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Golddrop
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

(9,7 km)

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

             Na skrzyżowaniu drogi DK19 w Strzeszkowicach Dużych skręcamy w prawo, na zachód. Jedziemy po płaskim terenie Równiny Bełżyckiej, mijamy po prawej stronie kapliczki: w Radawczyku: murowana z XIX wieku i w Babinie, z krzyżem wykonanym z piaskowca (1664).

            Po 5,5 km mijamy po lewej stronie park i dwór w Babinie, droga skręca ostro w lewo, w prawo odchodzi droga do Matczyna, dawnej parafii Babina. Przejeżdżamy nad bezimiennym dopływem Nędznicy i po ostrym zakręcie w prawo jedziemy nadal płaskim terenem.

            Do Bełżyc wjeżdżamy ulicą Lubelską, po lewej stronie mijamy stację benzynową, następnie szpital powiatowy, w lewo odchodzącą drogę DW834 do Bychawy i dojeżdżamy do Rynku. W prawo odchodzą drogi DW747 do Lublina i DW827 do Nałęczowa, jedziemy w lewo drogą DW747 w kierunku Opola Lubelskiego.

powrót do trasy Lublin - Annopol przez Bełżyce

Komentarze obsługiwane przez CComment

Dodatkowe informacje