Dzisiejsza data:

Motel DB w Biłgoraju 

            Motel DB to kompleks dwóch budynków – budynek DB wraz z restauracją i recepcją oraz budynek Pod Gajem, położony przy rondzie Wyszyńskiego w Biłgoraju na trasie Lublin-Przemyśl przy ul. Włosiankarskiej 2. Obiekty usytuowane są w sąsiedztwie pięciohektarowego parku Różnówka. Zróżnicowana oferta dopasowana jest do potrzeb gości. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zwiedzić roztoczańskie tereny. Oferta hotelowa przeznaczona jest również dla większych grup turystycznych np. wycieczek, pracowników czy weselników (około 70 os.). Organizujemy komunie, przyjęcia okolicznościowe i przyjęcia firmowe. Posiadamy także do dyspozycji salę restauracyjną i salę kominkową. 

Restauracja DB znajduje się w budynku Motelu DB. Restauracja DB jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, spotkania z przyjaciółmi oraz uroczystości rodzinne.

Restauracja zaprasza wszystkich na śniadania, obiady i kolacje, ponadto codziennie serwowane jest danie dnia. Posiadamy dania w przystępnej cenie. W restauracji znajduje się darmowe WI FI.

Godziny Otwarcia

ZAPRASZAMY CODZIENNIE

Kuchnia 7:00 – 18:00

Bar 7:00 – 23:30 

Adres:

Ul. Włosiankarska 2
23-400 Biłgoraj

 Telefon:

kom.: 662 114 503
Rezerwacja Restauracja Noclegi

+84 686 76 20
Rezerwacja Restauracja Noclegi

 Email Adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Godz pracy:

Pon - Niedziela 09.00 do 18.00 

 

Grafika losowa